Menü

Niğde Doğan Halı Yıkama Fabrikasının Misyonu, izyonu, İlkeleri ve Değerleri

(0388) 213 99 82

+905 51 233 15 37

info@nigdedoganhaliyikama.com

Niğde Doğan Halı Yıkama Kurumsal Bilgileri

Niğde Halı Yıkama

Firmamız; 2006 yılında Emrah ARCAN tarafından kurulmuş ve sektörde 12 yıldır 20.000 den fazla müşteri kapasitesine ulaşmış durumdadır.

Firmamız; Halı Yıkama, Koltuk Yıkama, Kilim Yıkama, Battaniye Yıkama, Yatak ve Yatak Örtüsü Yıkama gibii farklı branşlarda ve her türlü hijjyenik işlemleri gerçekleştirimektedir. Ayrıca Firmamız Doğan Halı Yıkama Fabrikası sadece Hizmetlerimiz menüsünde belirtilen faaliyetlerin dışında temizlik ile ilgili yayınladığı güncel konular ile leke çıkarma yöntemleri, temizlik kimyasalları hakkında ve halı yıkama teknikleri ile ilgili de müşterilerini doğru bilinçlendirme yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. 

Firmamızın kardeş firması Ece halı yıkama ile sürekli diyalog halinde olduğumuzu, Müşterilerimizin Ece Halı Yıkama fabrikası için veya Doğan Halı Yıkama Fabrikası için belirteceği her türlü beyan bizim için baştacıdır.

Firma Yöneticimiz ve Çalışanlarımız; Emrah AKCAN, Cafer AKCAN, Doğan AKCAN, Ramazan AKCAN, Ramazan BERGAMA uzun bir süredir bünyemizde hizmet vermektedirler...


VİZYON

Halı, Koltuk, Kanepe, Kilim, Battaniye, Yatak ve Yatak örtüsü gibi  ürünlerin hijyenik bir şekilde temizlenmesi için sektöre kattığımız yeni değerlerle Türkiye’de aranılan bir marka olmak.

MİSYON

Mutlu,özgüvenli, çalışkan, başarılı, ilkeli, açık fikirli, öz değerlendirme yapabilen, kendi öğrenmesinin sorumluluğunu alan,aynı zamanda küresel bakış açısına sahip bireyler yetiştirmektir.

İLKELER

•Özverili,çalışkan, gelişime açık,çözüm odaklı,donanımlı ve nitelikli bir kadro ile çalışmak
•Temizlik için gerekli olan süreklilik ilkesini gerçekleştirmek
•Her müşterinin ürünlerini ayrı ayrı ve tek tek değerlendirmek
•Müşterilerin istek ve taleplerini en üst seviyede karşılamak