Menü

Niğde Doğan Halı Yıkama Fabrikasının Hizmet Verdiği Alanlar, İşler

(0388) 213 99 82

+905 51 233 15 37

info@nigdedoganhaliyikama.com

Doğan Halı, Yorgan, Battaniye, Kilim, Koltuk Yıkama Hizmetleri

Niğde Doğan Halı Yıkama Fabrikası olarak; müşterilerimize 2006 yılından bu yana sadece bu sektörde hizmet vermenin avantajlarını yaşamaktayız.

 Hizmet alanlarımız, temizlik hizmetleri sınıfından olup, her bir hizmet alanını farklı, profesyonel, donanımlı ve bu konuda gerekli eğitimleri almı elamanlarımız tarafından hizmetler verilmektedir.

Amacımız Niğde 'de, Halı Yıkama, Yorgan Yıkama, Battaniye Yıkama, Kilim Yıkama, Yatak Yıkama, Yatak Örtüsü Yıkama gibi hizmetleri, iin ehil kişiler tarafından ve güvenebileceğiniz firmalara yaptırılması taraftarıyız. Firmamızın 12 yıllık bilgi birikimi, yaptığımız işlemlerin insan sağlığı açısından ne kadar değerli olduğunun bilincindeyiz.

Firmamız, yukarıda belirtilen hizmet alanların hiçbirini birbirinden ayırt etmemektedir. Hepsinin temizliğininaltında insan sağlığı yatmakta olduğunun farkındadır.

Müşterilerimize ya da bizim ile daha tanışmamış olan kişilere ya da kurumlara söylemek istediğimiz; farkımızı, fiyat politikalarımızı, önce insan sağlığı idolojisinin bilincini firmamızda her çalışanımız temel prensip haline getirmiştir.

Aldığınız hizmetten memnun kalmadığınız taktirde, firmamızın o personele gerekli yaptırımlar uygulanacak ya da hizmet eksikliğinden kaynaklanan sıkıntıyı ücretsiz bir şekilde telafi etmenin yollarını arayacaktır.

Doğan Halı Yıkama olarak; "Sağlık için herşey feda edilebilir...."