Menü

İndirimli, Ucuz, Temiz, Hijyenik Profesyonel Makineler ile Kilim Yıkama Niğde Doğan Halı Yıkama'da

(0388) 213 99 82

+905 51 233 15 37

info@nigdedoganhaliyikama.com

Niğde Kilim Yıkama, Temizleme

Niğde Halı Yıkama

Kilim Yıkama işlemi aslında bir çok ev hanımının evinde dahi yapabileceği bir işlem olmasına rağmen aksattığı, zaman ayırmadığı, hangi temizlik malzemelerinin kullanılacağını bilememesi, yorgan, battaniyeye göre daha fazla güç gerekitrecek olması ve ne olacak diyerek geçiştirdiği, sağlığımız için çok değerli bir hijyen olayıdır.

Niğde Doğan Kilim Yıkama Fabrikası, önce insan sağlığı sloganından yola çıkarak Türkiye'nin kullandığı en kaliteli ve organik temizlik malzemeleri ile yıkanmasını veya temizlenmesi işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Kilimler; bizlerin yaz, kış en sık kullandığımız, bazen yatak altlarına, bazen halı altlarına serdiğimiz soğuktan koruyucu ürünler arasında gelmektedir. Dolayısı ile en çok mikrop, toz, toprak veya bakteri gibi haşereler ile de karşı karşıya kalan ürün konumundadır. Organik ve onayınızı alarak kullandığımız kimyasal ürünler ile Kilimlerinizin üzerinde hiç bir şekilde mikrop, toz toprak kalmayacak şekilde temizliğini gerçekleştiriyoruz.

Kilim Yıkama ile ilgili teknikleri bilmiyorsak eğer, her ne kadar temizlik malzemesi de kullanılsa, yıkansa dahi üzerilerindeki bazı mikroplardan kurtulmak mümkün değildir. Bu yüzden doğru teknikler ve ortam şartlarına göre hareket edilmesi gerekmektedir. Yarım veya eksik bilgi ile evinizin en değerli ve en çok kullanıldığını düşündüğümüz kilimlerinizi çöpe atmayın. Firmamıza herhangi bir ücret ödemeden bilgi talebinde bulunabilirsiniz veya destek isteyebilirisiniz.

Bilgi paylaşıldıkça çoğalır...

Doğan Kilim Yıkama Merkezi olarak; ne yaptığımızdan eminiz. Kilimlerinizin ilk gün ki gibi temiz ve hijyenik olacağını size garanti edebiliriz.
Kilimlerin yıkanmasından ya da temizliğinden memnun kalmadığınız taktirde 7 / 24 servis ağımız aracılığıyla ürününüzü sizden ücretsiz bir şekilde teslim alacağımızı biliyor musunuz?

Niğde Kilim Yıkama yapan firmalar arasında kendimizi ilk 3 arasında görüyoruz diyebiliriz. Düşük maliyetlerle bu işi yapmaya çalışan, aracılık yaparak kâr elde etmeye çalışan, bir çok firma olduğunun da bilincindeyiz. Fakat sağlığınız ile oynamamaları gerektiğinin en güzel cevabını sizlerin vermesi gerektiğini düşünüyoruz.
Bir söz vardır;"Ucuz Etin Yahnisi Yavan Olur" bu cümleden de anlaşıldığı gibi düşük maliyetler ile yaptırdığınız işlem sadece anı kurtarmak olur ve sağlığınızdan, kiliminizden olursunuz...

Her kilimin, ortalama kullanım ömrüne göre yıllık en az 2 kez, bu işi bizim gibi profesyonel yapan firmalar tarafından yıkanması veya temizlenmesi gerektiğini düşünüyoruz.

Kilimler, yaz, kış kullanabileceğiniz evimizin vazğeçilmez parçalarıdır...

Kilim Yıkama Fiyatları

Kilim Yıkama fiyatları bölgeden bölgeye göre değişkenlik göstermemektedir. Firmamız belirlediği sabit fiyat politikası ile hareket etmektedir.
Kilimleriniz ne kadar kötü durumda dahi olsa fiyatlarımız değişmemektedir.
Sağlığınız bizim için önemli...

Fiyatlarımıza buradan bakabilirsiniz...