Menü

(0388) 213 99 82

+905 51 233 15 37

info@nigdedoganhaliyikama.com

Niğde Bor Bağdüz Mahallesi Halı Yıkama, Fiyatları, Telefonları Firmaları;

Niğde Bor Bağdüz Halı Yıkama Firmaları Fiyatları Telefonları

Niğde Bor Bağdüz Mahallesi halı yıkama firmaları içinde Doğan Halı Temizleme olarak; ileri teknoloji, deneyim ve engin bilgi birikimimiz, bir çok firmanın bizleri örnek almasına ya da taklit edilmemize yol açmıştır.

Halı temizliği firmamız için; konforlu bir atmosfer yaratmaya ve üzerindeki mobilyaların daha estetik görünmelerine yardımcı olacağı fikri(düşüncesi) ile hareket etmektedir.

Doğan halı yıkama-temizleme yapan firmalar içinde kaliteli iş yapmayı ve müşterilerine teknolojik olarak en son yenilikler ile hijyenik bir şekilde işlem yapmayı kendisine hedef olarak seçmiştir.
Kaliteli işçilik, ekonomik, uygun, ucuz niğde halı yıkama fiyatları, niğde'de en iyi halı yıkama firması ve Niğde halı yıkama firmaları içinde danışma merkezi olarak anılmamızda etken olmuştur.

Doğan halı yıkama olarak; ev dekorasyonunda önemli bir maliyet teşkil eden halılarımızın ömrünü korumak için temiz tutmamız önemlidir. Periyodik olarak halı temizliğimizi yapmakla birlikte, profesyonel halı yıkama hizmeti almak en doğru yoldur.

Halı Yıkama ve Hijyen Halı Yıkama dendiğinde ekonomik fiyatları ve kaliteden ödün vermeyen esnek yapılanmış kadromuzla, Niğde/Bor halı yıkama firmaları arasında son teknoloji halı yıkama, halı sıkma, halı çırpma, halı paketleme makinelerimiz ile müşterilerimizden gelen taleplere en hızlı şekilde cevap verebilecek kapasiteye ulaşmış bir firmayız.
Günlük ortalama 1000 m2 halının temizlenmesi işlemini fabrikamızda gerçekleştirebilecek durum olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Halı kavram olarak bir çok kişide farklı çağrışımlara yol açmaktadır. Kimileri için sadece dekor ve estetiklik, kimileri için soğuk kış günlerinde(halı) sıcak bir yuva oluşmasına neden olan kavram, kimileri için çağdaş bir medeniyete ayak uydurma, kimileri için ise parıltılı, uğurlu ve çiçek gibi görünmesi saglayan bir araç(halı) olarak kullanılmaktadır

Halı Yıkama Firmalarının Niğde Bor ilçesinde gün aşırı hızla sayısı artmaktadır. Fakat bunların bir kısmı aracılık yaparak, bir kısmı elde yıkama işlemleri yaparak ve bir kısmı da işin ehli olmadan kulaktan duyma bilgilerle bu işi yapmaya çalışan firmalar şeklindedir. Niğdede halı yıkama, koltuk yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, yatak yıkama, kilim yıkama, store perde yıkama gibi hijyen gerektiren kritik işleri, bu işin ehli ve güvenilir firmalara yaptırmanızda fayda bulunmaktadır.

Firmamız Halı Yıkama ile ilgili Niğde'de Bor ilçesi, Bağdüz Mahallesisinin haricinde diğer tüm ilçe ve mahallelere hizmet verebilecek kapasitede büyük ölçekli bir firmadır. Bizim için sizin Niğde'de hangi ilçede olduğunuz önemli değil. Ayağınıza kadar hizmeti getiriyoruz.


Temizleme Aşamaları
Firmamız aşağıdaki sistem doğrultusunda hareket etmektedir. Müşterinin istekleri doğrultusunda, halı ya da diğer ürünlerinin temizlenmesi aşamalarında videosu çekilerek gönderilebilir. Biz kendimizden eminiz ya siz...
  • Gruplandırma
  • Kontrol ve Lekelere Müdehale
  • Çırpma
  • Yıkama
  • Sıkma
  • Kurutma
  • Son Kontrol
  • Paketleme
  • Servis

Fiyat Politikamız

Yıkama fiyatları, firmamızda kişiden kişiye veya bölgeden bölgeye göre değişkenlik göstermemektedir. Firmamız, yıllık belirlediği, derneğimizin de onayı ile sabit fiyat politikası ile hareket etmektedir.

Fiyatlarımıza buradanbakabilirsiniz...