Menü

İndirimli, Ucuz, Temiz, Hijyenik Profesyonel Makineler ile Yatak Örtüsü Yıkama Niğde Doğan Halı Yıkama'da

(0388) 213 99 82

+905 51 233 15 37

info@nigdedoganhaliyikama.com

Niğde Yatak ve örtüsü Yıkama, Temizleme Firması

Niğde Halı Yıkama

Niğde Doğan Yatak Yıkama ve Yatak Örtüsü Yıkama Merkezi olarak; müşterilerimizin yıl içinde her daim kullanabileceği yataklerın temiz ve hijyenik olması için, Türkiye'nin kullandığı en kaliteli ve organik temizlik malzemeleri ile yıkanmasını veya temizlenmesi işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Yataklar, yatak örtüleri evlerimizde yatak odalarının vazgeçilmezive aynı zamanda vücutlarımız ile en çok temas halinde olan bizlerin en çok kullandığı soğuk kış günlerinin en yakın dosylarıdır. Dostuk ne kadar değerli ve önemliyse beden saglığımız için, yatak temizliğide bir o kadar değerli ve önemlidir.

Yatakların belirli zaman aralıkları ile temizlenmesi, yıkanması gerekmektedir. Yataklarımızı zamanz zaman güneşlendirmek dahi bazı mikroorganizmaların yok olmasına neden olacaktır. Tabi güneş ışınları yatak örtüsüne direk bir şekilde asla vurmaması gerektiğini de buradan dile getirmiş olalım. Yanlış bilinen bir çok teknik ve detaylar için bizimle iletişime geçmenizi öneririz.

Yatak Yıkama veya yatak örtüsü yıkama ile ilgili teknikleri bilmiyorsak eğer, her ne kadar temizlik malzemesi de kullanılsa, yıkansa dahi üzerilerindeki bazı mikroplardan kurtulmak mümkün değildir. Bu yüzden doğru teknikler ve ortam şartlarına göre hareket edilmesi gerekmektedir. Firmamızdan konu ile ilgili ayrıntılı bilgiyi ücretsiz talep edebilirsiniz.

Doğan Yatak Yıkama Merkezi olarak; ne yaptığımızdan eminiz. Yataklarınızın, yatak örtülerinizin ilk gün ki gibi temiz ve hijyenik olacağını size garanti edebiliriz.
Ürününüzden memnun kalmadığınız taktirde 7 / 24 servis ağımız aracılığıyla ürününüzü sizden ücretsiz bir şekilde teslim alacağımızı biliyor musunuz?

Niğde'de Yatak Yıkama yapan firmalar arasında kendimizi ilk 5 arasında görüyoruz diyebiliriz. Düşük maliyetlerle bu işi yapmaya çalışan bir çok firma veya aracının da olduğunun bilincindeyiz. Fakat sağlığınız ile oynamamaları gerektiğinin en güzel cevabını, sizlerin vermesi gerektiğini düşünüyoruz.

Evlerinizde bulunan her yatak ve yatak örtüsünün yıllık en az 2 kez, bu işi bizim gibi profesyonel yapan firmalar tarafından yıkanmayı veya temizlenmesi gerektiğini düşünüyoruz.

İnsan bedeninin %30 yatak üzerinde geçmektedir. Dolayısı ile beden sağlığımız, bedenimizin kullandığı her türlü ürünlerin temizliği ile doğru orantılıdır.

 

Yatak Yıkama & Yatak Örtüsü Yıkama Fiyatları

Yatak Yıkama fiyatları, firmamızda kişiden kişiye veya bölgeden bölgeye göre değişkenlik göstermemektedir. Firmamız, yıllık belirlediği sabit fiyat politikası ile hareket etmektedir. Yatakleriniz ne kadar kötü durumda dahi olsa fiyatlarımız değişmemektedir.

Fiyatlarımıza buradan bakabilirsiniz...