Menü

İndirimli, Ucuz, Temiz, Hijyenik Profesyonel Makineler ile Yorgan Yıkama Niğde Doğan Halı Yıkama'da

(0388) 213 99 82

+905 51 233 15 37

info@nigdedoganhaliyikama.com

Niğde Yorgan Yıkama Fabrikası

Niğde Yorgan Yıkama

Yorgan Yıkama işlemi aslında bir çok ev hanımının evinde dahi yapabileceği bir işlem olmasına rağmen aksattığı, zaman ayırmadığı, hangi temizlik malzemelerinin kullanılacağını bilememesi ve ne olacak diyerek geçiştirdiği, sağlığımız için çok değerli bir hijyen olayıdır.

Niğde Doğan Yorgan Yıkama Fabrikası, önce insan sağlığı sloganından yola çıkarak Türkiye'nin kullandığı en kaliteli ve organik temizlik malzemeleri ile yıkanmasını veya temizlenmesi işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Yorganlar, bizlerin kışın en sık kullandığı soğuktan koruyucu ürünler arasında gelmektedir. Dolayısı ile en çok mikrop, toz, toprak veya bakteri gibi haşereler ile de karşı karşıya kalan ürün konumundadır. Organik ve onayınızı alarak kullandığımız kimyasal ürünler ile Yorganlarınızın üzerinde hiç bir şekilde mikrop, toz toprak kalmayacak şekilde temizliğini gerçekleştiriyoruz.

Yorgan Yıkama ile ilgili teknikleri bilmiyorsak eğer, her ne kadar temizlik malzemesi de kullanılsa, yıkansa dahi üzerilerindeki bazı mikroplardan kurtulmak mümkün değildir. Bu yüzden doğru teknikler ve ortam şartlarına göre hareket edilmesi gerekmektedir. Yarım veya eksik bilgi ile evinizin en değerli ve en çok kullanıldığını düşündüğümüz yorganlarınzı çöpe atmayın. Firmamıza herhangi bir ücret ödemeden bilgi talebinde bulunabilirsiniz veya destek isteyebilirisiniz.

Bilgi paylaşıldıkça çoğalır...

Doğan Halı Yıkama Merkezi olarak; ne yaptığımızdan eminiz. Yorganlarınızın ilk gün ki gibi temiz ve hijyenik olacağını size garanti edebiliriz.
Yorganın yıkanmasından ya da temizliğinden memnun kalmadığınız taktirde 7 / 24 servis ağımız aracılığıyla ürününüzü sizden ücretsiz bir şekilde teslim alacağımızı biliyor musunuz?

Niğde Yorgan Yıkama yapan firmalar arasında kendimizi ilk 3 arasında görüyoruz diyebiliriz. Düşük maliyetlerle bu işi yapmaya çalışan, aracılık yaparak kâr elde etmeye çalışan, bir çok firma olduğunun da bilincindeyiz. Fakat sağlığınız ile oynamamaları gerektiğinin en güzel cevabını sizlerin vermesi gerektiğini düşünüyoruz.
Bir söz vardır;"Ucuz Etin Yahnisi Yavan Olur" bu cümleden de anlaşıldığı gibi düşük maliyetler ile yaptırdığınız işlem sadece anı kurtarmak olur ve sağlığınızdan olursunuz...

Her yorganın yıllık en az 3 kez, bu işi bizim gibi profesyonel yapan firmalar tarafından yıkanması veya temizlenmesi gerektiğini düşünüyoruz.

Yorganlar, en soğuk kış günlerinde, sarılabileceğiniz en sadık dostunuz...

Yorgan Yıkama Fiyatları

Yorgan Yıkama fiyatları bölgeden bölgeye göre değişkenlik göstermemektedir. Firmamız belirlediği sabit fiyat politikası ile hareket etmektedir.
Yorganlarınız ne kadar kötü durumda dahi olsa fiyatlarımız değişmemektedir.
Sağlığınız bizim için önemli...

Fiyatlarımıza buradan bakabilirsiniz...